PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA Mājas Kūkas (reģ. nr. 40103930389) (turpmāk tekstā “Mājas Kūkas”) rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu aizsardzību, kad apmeklējat mājas lapu (majaskukas.lv) (turpmāk “mājas lapu”). Šī privātuma politika attiecas tieši uz Jums un Jūsu personas datiem, kurus nododat Mājas Kūkām un turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat privātuma politikai. Ja tomēr nepiekrītat, aicinām Jūs neiesniegt savus personas datus vai neizmantot mājas lapu.

Kas ir “personas dati”

Ar terminu “personas dati” ir domāta tāda informācija vai tās fragmenti, kas saistīti tieši ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu Mājas Kūkām ļaut Jūs identificēt tiešā vai netiešā veidā.

Kādus personas datus Mājas Kūkas apkopo

Galvenokārt, Mājas Kūkas apkalpo personas datus gadījumā, kad:
1) Jūs aizpildiet kontaktformu, kas ir atrodama mājas lapā. Kontaktforma sastāv no 3 sadaļām (vārds, e-pasts, telefona numurs un Jūsu ziņa);
2) Izmantojot sīkdatnes, kad apmeklējat mājas lapu.

Kādēļ šie personas dati tiek apkopoti

  • Vārds – šajā kontaktformas laukā varat norādīt tikai savu vārdu (uzvārdu norādīt nav obligāti). Šī informācija Mājas Kūkām ir nepieciešama, lai spētu Jūs identificēt, kad atsūtat ziņu vai vēlaties veikt pasūtījumu.
  • E-pasts – Mājas Kūkām nepieciešams zināt Jūsu e-pasta adresi, lai spētu atbildēt uz Jūsu e-pastu.
  • Telefona numurs – ir nepieciešams, ja vēlaties, lai Mājas Kūkas ar Jums sazinās telefoniski, piemēram gadījumā, lai precizētu piegādes adresi vai laiku.
  • Ziņa – šī informācija Mājas Kūkām ir nepieciešama, lai spētu saprast Jūsu jautājumus un vēlmes.

Sīkdatnes (`cookies` no angļu valodas)

Šī mājas lapa, gluži kā daudzas citas vietnes izmanto sīkdatnes (“cookies” angļu valodā), kas paredzētas, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi, kā arī, lai nodrošinātu optimizētu darbību.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī, galvenokārt ar mērķi, lai saglabātu lietotāja individuālos iestatījumus, gadījumiem, ja atgriežaties šajā vietnē. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Kādas sīkdatnes un kādēļ mājas lapa izmanto:

PHPSESSID – šī sīkdatne tiek glabāta Jūsu pārlūkā, jo tā sevī ietver vienkāršu ziņu, ko nepieciešams attēlot gadījumā, kad aizpildiet kontaktformu, piemēram, ja neievadāt savu e-pasta adresi, taču tas ir obligāts lauks, tad šī sīkdatne attēlos ziņu, ka lauks ir jāizpilda obligāti.
Cik ilgi šī sīkdatne tiek glabāta? – Līdz brīdim, kad aizverat savu pārluku.

SIDCC – ir drošības sīkdatne, ko izmanto Google, jo lapā ir ievietota karte (Google Maps). Šī sīkdatne palīdz Google aizsargāt lietotāja datus no neautorizētas piekļuves.

Mājas lapā ir saites uz citām mājas lapām, piemēram facebook.com, instagram.com. Šīs mājas lapas privātuma politika neattiecas uz ārējām lapām, kā arī Mājas Kūkas neatbild par sīkdatnēm, kas tiek glabātas apmeklējot ārējās saites, tādēļ aicinām iepazīties ar katras lapas privātuma politiku atsevišķi.

Kopumā, sīkdatnes tiek lietotas, lai uzlabotu vietnes lietošanas ērtību, taču, ja nevēlaties izmantot sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes. Sīkāk par to iespējams uzzināt šeit. Tomēr svarīgi zināt, ka pilnībā bloķējot visas sīkdatnes, atsevišķas vietnes funkcijas var nestrādāt pilnvērtīgi.

Vairāk par sīkdatnēm iespējams uzzināt šeit.

Kā Mājas Kūkas apstrādā un izmanto personas datus

Mājas Kūkas aizsargā Jūsu privātumu un personas datus atbilstoši datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.

Mājas Kūkas neizpauž personīgo informāciju trešajām personām, vienīgi ja tas ir noteikts likumos. Mājas Kūkas nepārdod nekādu personīgo informāciju.

Mājas Kūkas augsti vērtē Jūsu personas datu drošību, tādēļ veicam virkni drošības pasākumu: izmantojam „Secure Socket Layer” (SSL) protokolu, lai aizšifrētu informāciju, kuru atsūtat, kad izmantojat kontaktformu vai vienkārši apmeklējat lapu. Jūsu atsūtītā informācija tiek aizšifrēta jūsu datorā, aizsūtīta pa internetu kā sajaukts kods un atšifrēta mūsu drošajā serverī. Tā nevar tikt izlasīta sūtīšanas laikā.

Mājas Kūkas nevienam neizpauž nekādu informāciju, kura tiek saņemta no Jums. Informācija netiek iznomāta vai pārdota citai kompānijai, aģentūrai vai personai.

Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: majaskukas@majaskukas.lv